U utorak 6. lipnja 2023. god. nakon obrađenog i utvrđenog nastavnog sadržaja o svom mjestu, učenici 2.c razreda, s učiteljicom Stelom Horvat, obišli su ustanove i znamenitosti grada Valpova te u Edukacijsko-interpretacijskom centru prošetali kroz povijest Valpova.
Učenici su posjetili izložbu fotografija Fotokluba Valpovo, u školskoj učionici, kroz edukativno-likovnu radionicu pripravnice u Muzeju Valpovštine, Marte Đurković “Pozdrav iz Valpova”, nacrtali znamenitosti grada Valpova te kroz VR naočale posjetili Katančićevu prošlost.
Tekst: Stela Horvat
Foto: Stela Horvat/Marta Đurković







